...
 

Kokonail Türkiye

Sepetim 0

Alışveriş sepetinizde ürün yok

Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları


Bu web sitesi size Chic Nail guzellik ve Kozmetik (Burcu Davud) Teşvikiye Mah. Valikonağı Cad. No:68 D:3 (Koko Nail Turkey) tarafından sunulmaktadır.

Üyeler, internet sitesini kullanırken yasal mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi baştan kabul ve taahhüt eder. Aksi takdirde, doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükler tamamen ve münhasıran üyeyi bağlayacaktır.

Bu Web Sitesine erişim sağlamakla ve siteyi kullanmakla, Kullanım Koşullarının ve Kullanım Koşullarında yer alan veya gönderme yapılan tüm hüküm ve koşulların ya da bu Web Sitesinde belirtilen ek hüküm ve koşulların sizi yasal olarak bağladığını kabul etmiş sayılırsınız. Bu şartların tümünü Kabul etmiyorsaniz bu web sitesini kulanmamalısınız.

Bu Kullanım Koşulları Koko Nail Turkey tarafından herhangi bir zamanda değiştirilebilir. Bu şekilde değiştirilmiş kullanım şartları, yayınlandıkları anda geçerli olurlar. Değişiklikler yayınlandıktan sonra web sitesini kullanmaya devam ederek, bu şekilde değiştirilmiş şartları kabul etmiş sayılırsınız.

Üyeler, işbu sözleşme kapsamında Koko Nail Turkey tarafından izin verilen durumlar haricinde Koko Nail Turkey'in telif haklarına tabi çalışmalarını çoğaltamaz, işleyemez, dağıtamaz veya bunlardan türemiş çalışmalar yapamaz veya hazırlayamaz.
Üyeler, kişisel bilgilere erişim ve bunlarla ilgili detayları talep etme, bunları güncelleme ve kişisel bilgilerinizdeki doğru olmayan hususları düzeltme ve duruma göre bilgilerin bloke edilmesini veya silinmesini talep etme hakkınız olabilir.

Web sitesi aracılığıyla ya da web sitesi ile bağlantılı olarak sağlanan ya da toplanan kişisel bilgiler, yalnızca Koko Nail Turkey’ın gizlilik politikası uyarınca kullanılacaktır ve bu kullanım şartları, sitede yayınlandığı şekliyle gizlilik politikasına tabidir.

Üye olan kişi, yürürlükte bulunan ve/veya yürürlüğe alınacak uygulamalar kapsamında Koko Nail Turkey tarafından kendisine ürün ve hizmet tanıtımları, reklamlar, kampanyalar, avantajlar, anketler ve diğer müşteri memnuniyeti uygulamaları sunulmasına izin verdiğini beyan ve kabul eder. Üye, Kokonail.com.tr sitesine üye olurken ve/veya başka yollarla geçmişte vermiş olduğu ve/veya gelecekte vereceği kişisel ve alışveriş bilgilerinin ve alışveriş ve/veya tüketici davranış bilgilerinin yukarıdaki amaçlarla toplanmasına, iştiraki olan tüm şirketler ile paylaşılmasına, Koko Nail Turkey ve iştiraki olan tüm şirketler tarafından kullanılmasına ve arşivlenmesine izin verdiğini beyan ve kabul eder. Üye aksini bildirmediği sürece üyeliği sona erdiğinde de verilerin toplanmasına, iştiraki olan tüm şirketler ile paylaşılmasına, ve Koko Nail Turkey ve iştiraki olan tüm şirketler tarafından kullanılmasına ve arşivlenmesine izin verdiğini beyan ve kabul eder.

Her zaman tek taraflı olarak gerektiğinde üyenin üyeliğini silme, müşteriye ait dosya, belge ve bilgileri silme hakkı vardır. Üye işbu tasarrufu önceden kabul eder. Koko Nail Turkey'ın hiçbir sorumluluğu yoktur.

İş bu üyelik sözleşmesi uyarınca, üyelerinin kendisinde kayıtlı elektronik posta adreslerine bilgilendirme mailleri ve cep telefonlarına bilgilendirme SMS'leri gönderme yetkisine sahip olmakla beraber, üye işbu üyelik sözleşmesini onaylamasıyla beraber bilgilendirme maillerinin elektronik posta adresine ve bilgilendirme SMS'lerinin cep telefonuna gönderilmesini kabul etmiş sayılacaktır.
Sitemiz telif hakları ile korunmaktadır. Özellikle, diğer yayın organlarında herhangi bir kopyalama, adaptasyon, çeviri, arşivleme ve işleme elektronik olarak saklama ve işleme dahil olmak üzere telif haklarının korunması kapsamındadır. Web sitesinin gerek içeriği gerekse yapısı da telif hakları ile korunmaktadır.Bunlarin herhangi birini alinmasi Koko Nail Turkey'in yazılı rızasının alınmasını gerektirir.

Koko Nail Turkey, bilgilerinin güvende tutulması korunması için her önlemi alır. Bunlara rağmen  verilerin çalınması, kaybolması bu sebeple herhangi bir zarar doğması durumunda Koko Nail Turkey hiçbir şekilde sorumlu değildir.

İş bu üyelik sözleşmesi uyarınca, üyelerinin kendisinde kayıtlı elektronik posta adreslerine bilgilendirme mailleri ve cep telefonlarına bilgilendirme SMS'leri gönderme yetkisine sahip olmakla beraber, üye işbu üyelik sözleşmesini onaylamasıyla beraber bilgilendirme maillerinin elektronik posta adresine ve bilgilendirme SMS'lerinin cep telefonuna gönderilmesini kabul etmiş sayılacaktır.
Üyenin, üyelik kaydı yapması üyenin üyelik sözleşmesinde yer alan tüm maddeleri okuduğu ve üyelik sözleşmesinde yer alan maddeleri kabul ettiği anlamına gelir. İşbu Sözleşme üyenin üye olması anında akdedilmiş ve karşılıklı olarak yürürlülüğe girmiştir.