MENU
+90 212 211 11 34

Teslimat & İade

Teslimat Bilgisi :
Siparişiniz, sipariş verdiğiniz günden sonra ki maksimum 3 iş günü, Kapıda Ödemeli siparişiniz ise 7 İş günü içerisinde Anlaşmalı olduğumuz Kargoya teslim edilecektir. Hafta sonları ve resmi tatil süresince kargo lama yapılmamaktadır. Sipariş gönderim aşamalarını Hesabım bölümündeki siparişlerim kısmından takip edebilirsiniz. 

Sipariş İptal Taleplerinizi İçin :
Siparişiniz Hazırlık aşamasında ise Eğer ürününüz henüz Kargo yetkililerine teslim edilmediyse +90 212 211 11 34 müşteri hizmetlerimizi arayarak ya da info@kokonail.com.tr adresine mail göndererek bildirebilirsiniz. Siparişiniz gün içerisinde iptal edilecektir.

Ücret İade Süreci : 
İade ürününüz kokonail.com.tr yetkilileri tarafından incelenerek, iade şartlara uygun olup olmadığı araştırılacaktır. İade prosedürlerine uygun olan ürünlerin iadesi onaylanacak, ürün ücreti 10 iş günü içerisinde bankanıza yatırılacaktır. Bu ücretin hesabınıza yansıması banka prosedürleri gereği 7-15 iş gününü bulabilmektedir.

• Ürün(ler) orijinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle tarafımıza yollanmalıdır.

• Ürünün satış faturasını mutlaka göndermeniz gerekmektedir.

• Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dâhil edilmeden, İç giyim ve mayoda üst grup kullanılmamış olmak kaydıyla faturadaki tutar üzerinden değiştirme veya iade yapılmaktadır.
• İç giyim alt çamaşırlarda, silikon sutyenlerde ve korselerde hijyen dolayısıyla değiştirme yapılmamaktadır.

• Müşteri, ürünün kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

İade, Değişim Adresi :
Açık Adres : Burcu Davud “Chic Nail” Teşvikiye Mah. Vali Konağı Cad. Lalezar Apt. 68/2 Şişli İstanbul Telefon numarası: +90 212 211 11 34